سرویس های ترکیبی

شرکت داده پردازی فن آوا با توجه به ضرورت نیاز در سازمان های خاص به سرویس های ترکیبی، خدمات ویژه ای ارائه میکند و میتواند بخش اعظمی از کمبودهای تکنولوژیک و فنی در سازمان ها را مرتفع سازد.

vip گروه فن آوا با در اختیار داشتن مجموعه مجوزهای ارائه خدمات اینترنت پرسرعت(PAP)، توزیع پهنای باند در ایران (ISDP-ISP)، خدمات انتقال داده ها از طریق ارتباطات ماهواره ای (SAP)، پروانه تاسیس و بهره برداری مرکز خدمات داده اینترنتی (IDC)، پروانه اپراتوری تلفن ثابت(PSTN)، خدمات پرداخت الکترونیک(PSP) و پروانه ثبت نام و صدور گواهی الکترونیکی دیجیتال و با سرمایه گذاری مناسب در انتقال تکنولوژی روز دنیا ، این قابلیت را دارد که با ارائه خدمات منحصر به فرد به عنوان یک اپراتور فعال در برقراری ارتباطات و ایجاد شبکه های گسترده در کشور ایفای نقش نماید.

شرکت داده پردازی فن آوا در بحث شبکه های گسترده و تضمین وصل بودن ارتباط شعب به سایت مرکزی برای سازمانهای دارای ابعاد متوسط، بزرگ و خیلی بزرگ از جمله دستگاههای اجرایی، بانک ها، صنایع استراتژیک مانند صنعت نفت و غیره امکان ارائه یک یا دو سرویس موازی به عنوان سرویس های پشتیبان با میزان SLA 99.999% را دارا می باشد.

به نحوی که به محض قطع شدن سرویس اصلی به هر دلیل، سرویس پشتیبان به صورت خودکار جایگزین سرویس اصلی شده تا ارتباط بین شعبه و مرکز قطع نگردد. سرویس F59 فن آوا بسته ای است که می تواند شامل: ADSL ، Wimax و VSAT و اینترانت و MPLS مخابرات باشد و از دید مشترک همانند یک بسته ای واحد عمل می کند و بصورت خودکار برقراری ارتباط شعبه با مرکز را ایجاد می نماید.

به منظور ارتباط مستقیم با واحد فروش سرویس های خاص با شماره تلفن ذیل تماس حاصل فرمایید و نوع سرویس درخواستی و نیاز خود را بیان فرمایید...
21-82195666 (98+)