شبکه خصوصی مجازی

vpnشرکت داده پردازی فن آوا برای ایجاد بستری امن، معتبر و با کیفیت برای سازمان ها و شرکت های بزرگ ، جهت برقراری ارتباط و تبادل اطلاعات میان نقاط و دفاتر اصلی سازمانها  خدمات ویژه ای را با بالاترین سطح تضمین کیفیت ارائه می نماید.

  • سرویس VPLS

sazmani bwبکارگيري تکنولوژي VPLS امکان ايجاد يک شبکه خصوصی مجازي ويژه براي بانکها و سازمانها را پديد آورده و زيرساخت بسيار امن و مطمئني را براي آنها فراهم مي نمايد. بانکها و سازمانها به دلایل بسیار فراوان (مثل افزایش سرعت، دقت، امنیت، بالا بردن کنترل از راه دور و کاهش هزینه هاو ...) نیاز به شبکه های ارتباطی پرسرعت ، پرظرفیت و کاملاً امن و در دسترس و تقریباً ارزان دارند. سرویس VPLS برپایه اترنت راهکار و پاسخ این گونه شبکه هاست.

 

  •  سرویس L3VPN 

sazmani bwهدف از ارائه این سرويس تامين نياز برخی از مشترکين جهت برقراری ارتباط ديتا، صوت و ويديو بين دفاتر و مشترکين خود در لايه 3 است به نحوي که امنيت ارتباط دفاتر در کنار حفظ سرعت مطلوب در کليه زمانها از طرف سرويس دهنده تضمين گردد. همچنين در این سرویس مشتری قادر خواهد بود با استفاده از نرم افزارهای پایش شبکه، دسترسی کاملی بر روی پارامترهای کيفی شبکه فن آوا داشته باشد.

شرکت داده پردازی فن آوا مفتخر است که هم اکنون بسیاری از سازمانها، نهادها، ارگانها و علی الخصوص بانکهای کشور که نیاز به امنیت و یکپارچگی بالایی در شبکه خود دارند از خدمات شبکه خصوصی انتقال داده ها یا VPN این شرکت استفاده می نمایند.

به منظور ارتباط مستقیم با واحد فروش سرویس های خاص با شماره تلفن ذیل تماس حاصل فرمایید و نوع سرویس درخواستی و نیاز خود را بیان فرمایید...
21-82195777 (98+)