طراحی و اجرای مراکز تماس

voip

VoIP (مخفف Voice over Internet Protocol) که با نام IP تلفنی نیز از آن یاد می شود ، امکان استفاده از اینترنت به منظور مکالمات تلفنی را فراهم می نماید. در مقابل استفاده از خطوط تلفن سنتی ، VoIP از فن آوری دیجیتال استفاده می نماید .در واقع ، با استفاده از فن آوری VoIP صدای انسان توسط بسته های اطلاعاتی IP و از طریق اینترنت ارسال می گردد .

VoIP می تواند به منظور تامین خواسته فوق از سخت افزارهای شتاب دهنده استفاده نماید و یا از آن در یک محیط مبتنی بر کامپیوترهای شخصی استفاده گردد. شبکه های مبتنی بر ‏IP‏ بر روی تمامی شبکه ها پشتیبانی شده است. از جمله شبکه سازمان ها، شبکه های ‏خصوصی، شبکه های عمومی، شبکه های کابلی و همچنین شبکه های بی سیم. ‏VoIP‏ در واقع بر روی تمامی ‏شبکه ها قابل اجراء می باشد.

این ‌روزها سرویس‌های وابسته به فناوری VoIP بسیار ارتقا یافته و در سطحی گسترده عرضه می‌شود، اما با این وجود بسیاری از مراکز عرضه‌کننده این خدمات همچنان با مشکلات فنی فراوانی مواجه هستند و می‌کوشند که با مرتفع ساختن آن‌ها، مخاطبان بیشتری را جذب کنند.


داده پردازی فن آوا با بهره گيری از توان متخصصان و کارشناسان زبده خود که دارای گواهينامه های Cisco Voice که مورد تاييد می باشند خدمات زير را ارائه می نمايد:


آمادگی مشاوره و اجرای پروژه های Voice/Video over IP با ارائه راه حل های مختلف کاربردی و مطمئن جهت سازمانهای مختلف خصوصی و دولتی ، کارخانجات و مراکزی با تعداد تماسهای زیاد و یا نیازمند به برقراری ارتباطات تصویری .
با استفاده از این سرویس میتوان تماس های تلفنی درون سازمانی را بدون نیاز به خطوط تلفن مخابراتی ، بر روی ارتباط شبکه محلی بر پا کرد .
برقراری تماس تلفنی جهت شرکتهایی که چندین دفتر و یا مرکز مختلف در شهرها و مراکز مختلف دارند بسیار مفید است ، چرا که دیگر نیاز به تقبل هزینه های سنگین تلفن نخواهند داشت و ارتباطات تلفنی مراکز مختلف آن سازمان با استفاده از بستر اینترنت مقدور خواهد بود .


نصب و راه اندازیIPCC با محیط های کاربری مختلف از جمله برقراری صف جهت تماسها، کنترل و مشاهده تماسهای از دست رفته و به همراه آموزش استفاده از سرویسهای مختلف آن مانند استفاده از Voice Mail و منشی تلفنی بدون نیاز به خرید تلفنهای منشی دار ، پنل نظارتی و مدیریتی تماسها ، اعمال محدودیتهای تماس جهت کاربران خاص و همچنین ضبط مکالمات. 

به منظور ارتباط مستقیم با واحد فروش سرویس های خاص با شماره تلفن ذیل تماس حاصل فرمایید و نوع سرویس درخواستی و نیاز خود را بیان فرمایید..
21-82195666 (98+)