راهکارهای سازمانی

در صورت نیاز سازمانها و ارگانها جهت خرید انبوه از شرکت داده پردازی بر مبنای حجم قرارداد، کمیت و نوع خرید تخفیف‌های قابل‌توجهی ارایه می گردد. فن آوا کیفیت ارتباطات و خدمات خود را در بالاترین سطح و بهترین کیفیت ارائه می‌دهد.

با توجه تجربیات بدست آمده از فعالیتهای گروه شرکتهای فن آوا طی سالیان متمادی در زمینه ارائه خدمات شبکه های ارتباطی به مشترکین و بهره گیری از پرسنلی فنی و مجرب، ارائه راه کارهای یکپارچه و جامع درچهار چوب تعریف پروژه و اجرای آن برای مشترکین حقوقی در کار گروه ویژه ای مورد بررسی و کارشناسی قرار می گیرد.
از آنجا که گروه شرکتهای فعال فن آوا در حوزه ITC با برخورداری از تجهیزات و مجوزهای لازم امکان ارائه هرگونه خدمات ارتباطی و زیر ساختی در سطح کشور را دارا میباشند.

با در نظر گرفتن شرایط فوق این شرکت آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری اعم از :

  • مشاوره
  • طراحی
  • پیاده سازی و اجرا
  • پشتیبانی

در حوزه ارتباطات ICT به سازمانها، شرکتها، موسساست دولتی و غیر دولتی وزارتخانه ها و ... اعلام می دارد.

اینترانت ملی

با توجه به ایجاد یک بستر وسیع IP در سطح کشور با گستردگی در مراکز کلیه استان ها و همچنین قابلیت دسترسی کلیه شهرها به این شبکه از طریق شبکه های دسترسی استانی ( ATM,TDM ) سرویسی به نام اینترانت به متقاضیان ارائه می شود.

بیشتر بدانید

پهنای باند اختصاصی

ارایه‌ی خدمات پهنای باند اختصاصی به سازمان‌ها، شرکت‌ها و افراد یکی از خدماتی‌ است که شرکت داده پردازی فن آوا برای سهولت استفاده کاربران از اینترنت و امکان برقراری ارتباط میان مراکزمختلف سازمان‌ها ارایه می‌کند.

بیشتر بدانید

سرویس های ترکیبی

شرکت داده پردازی فن آوا با توجه به ضرورت نیاز در سازمان های خاص به سرویس های ترکیبی، خدمات ویژه ای ارائه میکند و میتواند بخش اعظمی از کمبودهای تکنولوژیک و فنی در سازمان ها را مرتفع سازد.

بیشتر بدانید

شبکه خصوصی مجازی

شرکت داده پردازی فن آوا برای ایجاد بستری امن، معتبر و با کیفیت برای سازمان ها و شرکت های بزرگ ، جهت برقراری ارتباط و تبادل اطلاعات میان نقاط و دفاتر اصلی سازمانها  خدمات ویژه ای را با بالاترین سطح تضمین کیفیت ارائه می نماید.

بیشتر بدانید

خدمات برج ها و شرکت ها

اینترنت پرسرعت +ADSL2 با سرعت‌های اختصاصی، خدمات پهنای باند، خدمات اتصال نقطه به نقطه و راهکارهای خاص، از جمله‌ راهکارهای فن آوا  است که این گروه مشتریان، از آن استفاده می‌کنند و می‌توانند بسته به نیاز خود هر یک از آن‌ها را برگزینند.

بیشتر بدانید

سرویس درگاه های پرداخت

با توجه به نیاز به افزایش سرعت تراکنش های پرداخت های الکترونیکی و گسترش روز افزون این تبادلات , دستگاه های کارت خوان با قابلیت اتصال به شبکه های Broadband و به صورت IP Based طراحی و ایجاد گردیدند.

بیشتر بدانید