معاون بازاریابی و فروش شرکت داده پردازی فن آوا از معرفی سرویس های بلند مدت تخفیف دار به همراه اینترنت هدیه شبانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فن آوا، سهیل آزادی با اشاره به تعرفه های جدید این شرکت و استقبال کم نظیر کاربران اینترنت خانگی گفت: شرکت داده پردازی فن آوا بر اساس دستور وزیر ارتباطات مبنی بر ارائه مشوقهایی در حمایت از مصرف منصفانه کاربران اقدام به طراحی و ارایه سرویس های مدت دار کرده است.

 

sign  وی با تاكيد بر اينكه مشترکینی که نياز به بهره‌برداری از آستانه بالاتر مصرف منصفانه دارند می توانند بسته های یک ساله تهيه کرده و از تخفیف 12 درصدی بهره مند شوند، تصريح كرد: مشترکین کم مصرف تر می توانند با خرید بسته های 6 و 3 ماهه به ترتیب از 6 و 3 درصد تخفیف بهره مند شوند. 

sign  آزادی درباره نحوه جابجايي خطوط متقاضیان، گفت: طبق اعلام سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي، مخابرات ایران موظف است ظرف مدت 24 ساعت بعد از درخواست شرکت ها اقدام به جابجايی شركت ارائه دهنده سرويس برای مشتريان کنند، كه بر این اساس مدت زمان معطلی کاربران برای جابجایی خطوط به یک سوم کاهش خواهد یافت.

معاون بازاریابی و فروش فن آوا افزود:

sign  سرعت و کیفیت خدمات ما قابل اندازه گیری است و این حق را برای مشتریان خود محفوظ می دانیم تا در صورت بروز قصور در روند ارائه خدمات؛ موارد را در کمترین زمان ممکن از مسیرهای ارتباطی فراهم آمده اطلاع رسانی نمایند تا بتوانيم نسبت به رفع آن اقدام کنیم.


sign  مشتریان و مشتركان فن‌آوا در صورت داشتن ابهام٬ پرسش و یا مشکلی در بهره‌برداری از سرویس‌ها مي توانند با شماره‌ سراسری ۱۵۳۸ و یا شماره ۰۲۱۸۲۱۸۵ تماس بگیرند و یا از طریق مراجعه به صفحه اينستاگرام شركت به نشانی:

instagram.com/fanava_dp

مشکلات خود را مطرح نمایند. همکاران ما به صورت ۲۴ ساعته در خدمت مشتریان و مشترکان خواهند بود.


سرویس‌های غیرحجمی که براساس سرعت قابل ارایه طبقه‌بندی می‌شوند، دارای آستانه مصرف تعریف شده هستند که جزییات آن در جدول زیر قابل مشاهده است:

new with bw sep3

icon order new ser


 • سرویس های اینترنت پرسرعت فن آوا (+ADSL2) از 12 آذر ماه، مطابق جدول فوق تغییر كرد.
 • در جدول تعرفه ها جهت شفافسازی، میزان ترافیک سرویس ها در دو ستون به تفکیک ترافیک داخلی و ترافیک بین الملل مشخص گردیده است.
 • ترافیک اختصاص یافته به هر سرویس معادل ترافیک داخلی میباشد که در صورت استفاده از محتوای بین الملل ترافیک به میزان یک دوم (2/1) محاسبه می گردد که میزان آن در ستون آستانه مصرف منصفانه محتوای بین الملل مشخص گردیده است.
 • بطور مثال برای سرویس 4 مگابیت، 180 گیگابایت ترافیک منظور شده است که مشترک می تواند، 90 گیگابایت ترافیک بین الملل و یا 180 گیگابایت ترافیک داخلی مصرف نماید.
  در صورت مصرف ترکیبی، ترافیک مصرفی بینالملل به داخلی به ترتیب به نسبت 1 به 2 تقسیم خواهد شد.
 • قیمت سرویس ها در جدول فوق، قیمت خام سرویس می باشد که در هنگام خرید، 9% مالیات بر ارزش افزوده به آن اضافه خواهد شد.
 • در صورت افت سرعت به سرعت های مندرج در جدول "سرعت سرویس های غیر حجمی فن آوا، بعد از اتمام حجم منصفانه"، شما می توانيد با خرید گیگ اضافه به سرعت عادی سرویس خود بازگردید و یا سرویس دوره بعدی خود را زودتر از موعد خریداری نمایید.
 • فن آوا، میزان ترافیک ماهیانه را به گونه ایی در سرویس ها طراحی کرده است که مطابق با مصرف و نياز شما در ماه باشد.
 • در صورت تمایل به خرید ترافیک اضافه، قیمت هر گیگابایت ترافیک 2000 تومان خواهد بود که در صورت مصرف داخلی، حجم خریداری شده به میزان 2 برابر محاسبه خواهد شد.
 • هزینه دایری و تخلیه خطوط مشترکین توسط شرکت مخابرات ایران (مطابق مصوبه شماره ۱ جلسه ۲۳۷ کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات)، ۱۲٫۰۰۰ تومان است که در هنگام ثبت نام دریافت خواهد شد.
 • هزینه‌ی راه‌اندازی و نصب این سرویس‌ ها، در صورت نیاز کاربر، مطابق مصوبات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ۱۵,۰۰۰ تومان است.

مشترکین فعلی فن آوا ، برای اطلاعات بیشتر و استفاده از سرویس ها به پنل مشترکین مراجعه کنید :

buttun my