معاون بازاریابی و فروش شرکت داده پردازی فن آوا از معرفی سرویس های بلند مدت تخفیف دار به همراه اینترنت هدیه شبانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فن آوا، سهیل آزادی با اشاره به تعرفه های جدید این شرکت و استقبال کم نظیر کاربران اینترنت خانگی گفت: شرکت داده پردازی فن آوا بر اساس دستور وزیر ارتباطات مبنی بر ارائه مشوقهایی در حمایت از مصرف منصفانه کاربران اقدام به طراحی و ارایه سرویس های مدت دار کرده است.

 

sign  وی با تاكيد بر اينكه مشترکینی که نياز به بهره‌برداری از آستانه بالاتر مصرف منصفانه دارند می توانند بسته های یک ساله تهيه کرده و از تخفیف 12 درصدی بهره مند شوند، تصريح كرد: مشترکین کم مصرف تر می توانند با خرید بسته های 6 و 3 ماهه به ترتیب از 6 و 3 درصد تخفیف بهره مند شوند. 

sign  آزادی درباره نحوه جابجايي خطوط متقاضیان، گفت: طبق اعلام سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي، مخابرات ایران موظف است ظرف مدت 24 ساعت بعد از درخواست شرکت ها اقدام به جابجايی شركت ارائه دهنده سرويس برای مشتريان کنند، كه بر این اساس مدت زمان معطلی کاربران برای جابجایی خطوط به یک سوم کاهش خواهد یافت.

معاون بازاریابی و فروش فن آوا افزود:

sign  سرعت و کیفیت خدمات ما قابل اندازه گیری است و این حق را برای مشتریان خود محفوظ می دانیم تا در صورت بروز قصور در روند ارائه خدمات؛ موارد را در کمترین زمان ممکن از مسیرهای ارتباطی فراهم آمده اطلاع رسانی نمایند تا بتوانيم نسبت به رفع آن اقدام کنیم.


sign  مشتریان و مشتركان فن‌آوا در صورت داشتن ابهام٬ پرسش و یا مشکلی در بهره‌برداری از سرویس‌ها مي توانند با شماره‌ سراسری ۱۵۳۸ و یا شماره ۰۲۱۸۲۱۸۵ تماس بگیرند و یا از طریق مراجعه به صفحه اينستاگرام شركت به نشانی:

instagram.com/fanava_dp

مشکلات خود را مطرح نمایند. همکاران ما به صورت ۲۴ ساعته در خدمت مشتریان و مشترکان خواهند بود.


سرویس‌های غیرحجمی که براساس سرعت قابل ارایه طبقه‌بندی می‌شوند، دارای آستانه مصرف تعریف شده هستند که جزییات آن در جدول زیر قابل مشاهده است:

3 mb dar2

speed bw end

icon order new ser


 • فن آوا برای همه کاربران سقف مصرف منصفانه را در ساعات 2 الی 8 صبح بصورت ویژه درنظر گرفته است. (برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید)
 • با توجه به الزام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در مصوبه 237 بند 14 که طی آن شرکتها ملزم به ارائه کلیه سطوح سرویسهای معرفی شده از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می باشند سرویس 3 مگابیت بر ثانیه در لیست خدمات شرکت قرار گرفته ولی به لحاظ تجاری توجیه ندارد.
 • سرویس های اینترنت پرسرعت فن آوا (+ADSL2) از 12 آذر ماه، مطابق جدول فوق تغییر كرد.
 • قیمت سرویس ها در جدول فوق، قیمت خام سرویس هستند که در هنگام خرید، 9% مالیات بر ارزش افزوده به آن اضافه خواهد شد.
 • حجم ترافيك مصرف منصفانه قيد شده در جدول فوق در كل مدت زمان تعريف شده، قابل استفاده است. به عنوان مثال در سرويس ٤مگابيت بر ثانيه و مدت ٣ ماه، شما در كل مدت ٣ ماه، امكان مصرف ٤٥٠گيگابايت را خواهيد داشت. پس از اتمام اين حجم، در هر زماني از دوره سرويس، سرويس به كف سرعت خواهد رسيد.
 • • حجم تبادل ترافیک منصفانه ماهیانه، مجموع ترافیک داخل و بین الملل است که به ترتیب به نسبت 1 به 2 تقسیم خواهد شد. بطور مثال برای سرویس 4 مگابیت، 150 گیگابایت ترافیک منظور شده است که مشترک می تواند، 75 گیگابایت اینترنت بین الملل مصرف، یا 150 گیگابایت ترافیک داخلی مصرف کند. در صورت مصرف ترکیبی، به نسبت 1 به 2 محاسبه مي شود.
 • حجم تبادل ترافیک منصفانه ماهیانه ، مشمول شرایط مصرف منصفانه خواهد شد( بر اساس مصوبه شماره 266 کمیسیون تنظیم مقررات) و پس از اتمام این حجم اتصال کاربر به شبکه اینترنت به هيچ عنوان قطع نخواهد شد و فقط به سرعت 128 کیلوبیت بر ثانیه تا پایان دوره زمانی سرویس هدايت خواهد شد.
 • در صورت افت سرعت به 128 کیلو بیت بر ثانیه، شما می توانيد با خرید گیگ اضافه به سرعت عادی سرویس خود بازگردید و یا سرویس دوره بعدی خود را زودتر از موعد خریداری نمایید.
 • فن آوا، میزان ترافیک ماهیانه را به گونه ایی در سرویس ها طراحی کرده است که مطابق با مصرف و نياز شما در ماه باشد.
 • در صورت تمایل به خرید ترافیک اضافه، قیمت هر گیگابایت ترافیک 2000 تومان خواهد بود که در صورت مصرف داخلی، حجم خریداری شده به میزان 2 برابر محاسبه خواهد شد.
 • هزینه دایری و تخلیه خطوط مشترکین توسط شرکت مخابرات ایران (مطابق مصوبه شماره ۱ جلسه ۲۳۷ کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات)، ۱۲٫۰۰۰ تومان است که در هنگام ثبت نام دریافت خواهد شد.
 • هزینه‌ی راه‌اندازی و نصب این سرویس‌ها، در صورت نیاز کاربر، مطابق مصوبات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ۱۵٬۰۰۰ تومان است.

مشترکین فعلی فن آوا ، برای اطلاعات بیشتر و استفاده از سرویس ها به پنل مشترکین مراجعه کنید :

buttun my