شرکت داده پردازی فن آوا به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات کشور، تسهیلات ویژه ای را برای رسانه های کشور در نظر گرفته است.
شرکت داده پردازی فن آوادر راستای عمل به تعهدات اجتماعی، توسعه فرهنگ و دانش کشور و کمک به رشد محتوای غنی و سالم فارسی، تسهیلات ویژه ای شامل اینترنت پرسرعت و هاستینگ را برای کلیه رسانه های کشور ائم از خبرگزاری ها و سایت های خبری، سایت های علمی و دانش محور، روزنامه ها و مجلات در نظر گرفته است.
با توجه به محدودیت های مالی رسانه ها و همچنین نقش موثر و حیاتی آنها در ارتقای سطح فرهنگ جامعه، ارتقای سطح دانش و اطلاعات عمومی، کمک به حفظ و انتقال میراث دینی، فرهنگی و حافظه تاریخی و تلاش برای بهبود کیفیت زندگی در کشور، شرکت فن آوا در راستای توانمندسازی و کمک به رشد و توسعه ظرفیت رسانه ها، این تسهیلات را بدون هزینه ریالی مستقیم و در ازای تهاتر خدمات اطلاع رسانی و تبلیغاتی در اختیار رسانه ها قرار خواهد داد.
مدیران رسانه های کشور می توانند در صورت تمایل برای بهره مندی از این خدمات، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنند تا در اسرع وقت با آنها تماس گرفته شود و اقدامات مربوطه صورت گیرد:

form-icon-adslارسال اطلاعات رسانه

نام رسانه(*)
نام رسانه خود وارد نمایید.

نام رسانه خود را با دقت و بر اساس نام رسمی، وارد نمایید.

نام مدیرمسئول(*)
نام مدیر مسئول رسانه را وارد نمایید.

نام رابط(*)
نام رابط را وارد نمایید.

ادرس سایت (*)
ادرس سایت را وارد نمایید.

ایمیل رسمی(*)
وارد کردن ایمیل رسمی الزامی است.

لطفا ایمیل سازمانی خود را وارد کنید.

شماره تلفن تماس(*)
وارد کردن تلفن تماس الزامی است.

خلاصه معرفی رسانه

رسانه خود را به طور مختصر توضیح دهید و حوزه فعالیت خود را مشخص کنید.

خدمات مورد نیاز(*)

سرویس مورد نیاز را انتخاب کنید

کد امنیتی(*)
کد امنیتی
تصویر جدیدکد امنیتی اشتباه وارد شده است.

tellcheck icon

tellcheck icon