پهنای باند اختصاصی

bwارایه‌ی خدمات پهنای باند اختصاصی به سازمان‌ها، شرکت‌ها و افراد یکی از خدماتی‌ است که شرکت داده پردازی فن آوا برای سهولت استفاده کاربران از اینترنت و امکان برقراری ارتباط میان نقاط مختلف جغرافیایی و مراکز و دفترهای مختلف سازمان‌ها ارایه می‌کند.

با استفاده از این خدمات، شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند به صورت دائمی از خدمات اینترنت پرسرعت و دستاوردهای آن بهره‌مند شوند.

این سرویس دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و برخلاف سرویس ADSL ، Dial-Up و ... که از به اشتراک گذاری اینترنت بین کلیه کاربران به دست می آید، یک سرویس تضمینی بوده و کاربران سازمانی به همان میزان که اینترنت خریداری می نماید در تمامی ساعات شبانه روز می تواند این میزان پهنای باند را دریافت نماید. این سرویس روی بستر DSL و یا Wireless ارائه می گردد.

ظرفیت های فنی و تخصصی موجود در شرکت داده پردازی فن آوا و همچنین سایر شرکت های گروه فن آوا باعث شده است که پشتوانه‌ها و تجهیزات فنی مناسب برای ارایه خدمات پهنای باند اختصاصی به مشتریان ایجاد شود. همچنین شرکت داده پردازی فن آوا با بهره‌گیری از نیروی فنی کارآزموده و متخصص توانسته است سرویس های مورد نظر خود را با بهترین کیفیت ارائه کند.

 

به منظور ارتباط مستقیم با واحد فروش سرویس های خاص با شماره تلفن ذیل تماس حاصل فرمایید و نوع سرویس درخواستی و نیاز خود را بیان فرمایید...
21-82195666 (98+)