Image

اینترنت پرسرعت +ADSL2

ADSL يا همان (Asymmetric Digital Subscriber Line) فناوری است كه برای برقراری ارتباط پرسرعت و بدون قطعی با اینترنت ،طراحی و در اختيار كاربران اداری و خانگی شركت فن آوا قرار گرفته است . با بهره گيری از اين فناوری كاربران قادر خواهند بود تنها با استفاده از يك خط تلفن ، به صورت دائم و با سرعتی بالا به اينترنت متصل شوند . در توضيح اين فناوری و استفاده ۲ منظوره از يك خط تلفن بايد گفت ، اساس اين فناوری استفاده از فضای خالی سيم های مسی تلفن است .

بدين ترتيب كه سيم مسی تلفن همانند لوله است كه هنگام استفاده از تلفن برای مكالمه های صوتی ، تنها قسمت اندكی از فضای آن به كارگرفته و مشغول می شود بدين صورت به سادگی می توان از فضای خالی آن برای انتقال داده ها بهره گرفت . جهت تفكيك صوت و ديتا درسمت مشترک ، از Splitter استفاده می گردد . 

شرکت داده پردازی فن آوا با ارائه سرویسی با بالاترین سطح کیفیت ، استفاده از تجهیزات بروز و به کارگیری از متخصصان ذبده، یکی از برترین اپراتورهای ارائه دهنده سرویس  ADSL در سراسر ایران  می باشد.
Image
Image
Image
Image
Image
ویژگی‌ها خدمات نقره‌ای و برنزی فن آوا :
Image
 
  • به آستانه مصرف  ترافیکی هر یک ازسرویس ها ۵ درصد ترافیک بیش تر برای ایجاد حاشیه اطمینان محاسبات مصرف کاربران افزوده شده است.
  • آستانه مصرف منصفانه که به اختصار FUP نامیده می شود عبارت است از حداکثر میزان ترافیکی که مشترک می تواند در یک دوره و با همان سرعتی که سرویس را خریداری کرده، استفاده کند و پس از عبور از آستانه منصفانه ماهیانه، سرعت سرویس حداقل تا 128 Kbps کاهش می یابد
  • سرعت سرویس ها برای ۹۵ درصد مواقع تضمین می شود و امکان دارد  در ۵ درصد مواقع،   به میزان 50% کاهش یابد.
  • ترافیک باقیمانده سرویس ها (بجز سرویس های  FIP) قابل‌انتقال به دوره بعدی نمی باشد مصرف هر گیگ از ترافیک بین الملل ۲ برابر مصرف هر گیگ از ترافیک داخلی محاسبه می شود.
Image
Image

جهت مشاهده قرارداد مشتری اینجا کلیک کنید.
جهت مشاهده قرارداد مشتریان تلفن ثابت اینجا کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعت بیشتر، می توانید با شماره 82185-021 داخلی 2 تماس بگیرید و یا جهت تماس کارشناس های ما ، اطلاعات خود را وارد کنید.