Image

داده پردازی فن آوا

داده پردازی فن آوا، یکی از شرکت های زیرمجموعه گروه فن آوا بوده که از سال 1382 فعالیت خود را در زمینه ارتباطات ثابت آغاز کرده است. داده پردازی فن آوا با دریافت پروانه ارائه‌ ارتباطات ثابت FCP در سطح کشور، گام بزرگی در ارایه و تحول خدمات نوین به مشتریان و تکمیل سبد محصولات و خدمات خود برداشت.

داده پردازی فن آوا در سال 95 در قالب کنسرسیومی متشکل از شرکت های حلما گستر، صبانت و داده پرازی فن آوا با موفقیت در واگذاری پروانه ایجاد و بهره برداری شبکه بی سیم برای ارائه خدمات عمده فروشی، به عنوان بهره بردار فرکانس 2300 مگاهرتز شناخته شد.

داده پردازی فن آوا ضمن آشنایی با مفاهیم نوین در حوزه ارتباطات ثابت و با درک نیازها و ارزش های مشتریان اعم از کاربران خانگی و کسب و کارها و سازمان ها، با ارائه محصولات متنوع و کاربردی سعی در ایجاد فضای مناسبی برای رشد و ارتقای سطح پویایی، چابکی و هوشمندی آن ها دارد. 

مدیران و کارکنان این شرکت در تلاش برای ارایه‌ی ایده‌های جدید منطبق با نیازها و ارزش های مشتریان خود هرگز از پا ننشسته‌اند و با تلاشی شبانه‌روزی در اندیشه‌ی دست‌یابی به نام و جایگاهی بالاتر در بازار و در نهایت دست‌یابی به رضایت و خوشنودی مشتریان هستند.